Zdraví
Přidat stránku   Opravit stránku
Masáľ od Zajíce Praha - Nusle
Nabízím Vám krááásnou relaxační masáľ, příp.i s pouľitím lávových kamenů méně krásnou, zato vąak účinnou sportovní masáľ masáľe lávovými kameny lymfatickou masáľ reflexní terapii (na nohách)

Biostimulační laser
Biostimulační laser léčí například vrásky, poruchy pigmentu, popraskané žilky, opary, jizvy, hematomy, opruzeniny. Dále biostimulační laser pomáhá při zlepšení vzhledu nehtů. Regeneruje podkoží a pomáhá po depilaci.

Detoxikace organismu
Detoxikace organismu v Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín vám tedy může nabídnout řešení, které zmírní vaše útrapy a navrátí vám zpět příjemný pocit a znovu okusíte, jaké to je cítit se zdravě a krásně.

Andělé a duševní i fyzické zdraví
Andělé v našem životě. Seznámení s anděly a sebeléčení za pomoci andělů,jak se nechat anděly vést ke zdraví. Andělé a léčení. Andělské semináře, články o andělích.

Pigmentové skvrny na obličeji
Pigmentové skvrny vznikají poruchou pigmentace kůže. Drobné hnědé plošky vznikají často po nepřiměřeném slunění, ze solária, v těhotenství a stárnutím pleti. V Hedera Spa Clinic skvrny řešíme pomocí IPL II. Generace.

Modelace postavy
Celá léčebná procedura v Hedera Spa Clinic s.r.o. je založena na principu kombinace dvou fyzikálních energíí. Tato léčebná procedura má velmi pozitivní a významný vliv na regenerační procesy a obnovu elasticity kůže.

Bylinky světu - blog
Blog o bylinkách a jejich využití jak v léčitelství tak i v kuchyni

Masáže
V Hedera Spa Clinic s.r.o. Praha 5-Zličín nabízíme masáže vedoucí k uvolnění těla i mysli. Nechte se hýčkat odbornými doteky v nádherném osobitém prostředí. Všechny masáže provádí zdravotník s mnohaletou praxí.

Přenosné kyslíkové koncentrátory
Pořiďte si na cestování přenosný kyslíkový koncentrátor. Pro pohyb venku je vhodný přenosný kyslíkový koncentrátor. Nový přenosný kyslíkový koncentrátor Vám zkvalitní život. Pro aktivní uživatele je vhodný přenosný kyslíkový koncentrátor.

Acare Health - péče o tělo
Divize Health se věnuje inovativním technologiím v péče o tělo a pleť v oboru korektivní a estetické dermatologie a fyzioterapie.

KALKULÁTOR tělních indexů
Otevřený kalkulátor tělních indexů jako je Index tělesné hmotnosti (BMI), Poměr obvodu pasu a boků, (WHR) a Poměr mezi obvodem pasu a výškou (WHtR) a ABSI.

1 2 3

Hry online   Matematika pro 5. třídu   1000 onlineher zdarma   Free online games   Electronické pohlednice   Online hry   1000 online games