Věda a technika
Přidat stránku   Opravit stránku
České kontaktní čočky výrobek století
Kontaktní čočky jsou velkým úspěchem české vědy a českého vynálezce Otty Wichterleho. Čočky nejen od českého výrobce můžete koupit v našem e-shopu.

Windows Mobile Software
Vše pro Vaše Windows Mobile zařízení. Software, témata, skiny. Vše stoprocentně zdarma. Freedownload na windowsmobile.iplace.cz Otevřeno též fórum na windowsmobile.sos4um.com

Komety a jejich pozorování
Komety, vizuální fotometrie, odhady jasnosti - Komety, astronomie, odhady jasnosti, mapky komet

eHistorie
Dějiny, dějepis, historie, životopisy, osobnosti, události, historické mapy, historické pojmy, historické data, minulost.

Mikroskop Motic - profesionální laboratorní a školní mikroskopy prodej
Mikroskopy pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu. Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Když mikroskop tak od motic.cz

Přesný čas online a časová pásma
Web zobrazuje přesný čas online podle atomových cesiových hodin. Informace o čase - minulost, přítomnost, budoucnost, kalendáře, fyzika, zajímavosti, osobnosti, věštby a proroctví - Sibyla, Nostradamus, jména pro miminka, hodiny, hodinky.

Černobyl 1986 - havárie jaderné elektrárny Černobyl
Černobyl - vše o jaderné havárii čtvrtého bloku jaderné elektrárny V.I. Lenina v Černobylu v roce 1986. Černobyl se stal fenoménem pro největší jadernou, technologickou katastrofu v dějinách lidské civilizace.

e-Matematika.eu
Vybrané kapitoly učiva středních i základních škol s doprovodnými animacemi, obrázky a také testovými úlohami.

AC/DC Power supply, DC/DC converters, UPS, Filtration
AC/DC Power supply, DC/DC converters, UPS, Filtration, Vyroba a prodej impulznich napajecich zdroju.

Rekvalifikace
Rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT v oborech : kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, vizážistka, masáže, provoz solárií, poradce zdravého životního stylu. Provozovny v Praze a Děčíně zajistí kvalitní kurzy.

1

Hry online   Matematika pro 5. třídu   1000 onlineher zdarma   Free online games   Electronické pohlednice   Online hry   1000 online games