Služby
Přidat stránku   Opravit stránku
Jazyková škola Royalschool v Brne
Jsme jazyková škola vyučující anglický jazyk Callanovou metodou. Naučíme Vás anglicky za čtvrtinu času v porovnání s tradičními metodami. Zájemci o kurzy se mohou přihlásit prostřednictvím přihlášky, telefonicky nebo e-mailem.

A-techService, konferenční, kongresové služby
Pronájem, prodej, servis prezentační techniky a kongresové, konferenční, výstavní služby. Výstavní stánky a postery, podia, tlumočení - tlumočnická technika, ozvučení, audiovizuální technika

Automatické závlahy
Nabízíme kvalitní a profesionální služby v oblasti návrhů, realizací a dodávek závlahových systému. Dáme Vám na výběr z různých možností realizace závlahy (instalace na „klíč“,nebo „kutilské“ instalace) k tomu samozřejmě výběr značek (TORO, GARDENA).

Výprava filmů a výroba a pronájem rekvizit
Zajistíme kompletní rekvizitní služby, výprava reklam a filmů, výroba a pronájem rekvizit, vlastni autodoprava a sklad rekvizit. Za tři roky samostatné existence realizováno více než sto reklamních spotů, videoklipů a prezentací.

eLAW.sk
Portál právnych informácií, pre študentov aj aplikačnú prax

Prodej a servis kancelářské techniky
Akční ceny nové kancelářské techniky, bazar a výprodej techniky. Servis tiskárny a kopírky. Renovace cartridge tonerů. E-shop tiskárny a kopírky.

Veterinární klinika Jesenice
Veterinární klinika Jesenice MVDr. Karel Babíček, Ph.D., Veterinární klinika malých a středně velkých zvířat. Budějovická 81, 25242, Jesenice mobil: 604451977 pevná linka: 241931765

Instalatérství | Stavba Praha - instalatéři
Provádíme veškeré instalatérské práce v Praze a okolí: opravy a montáže vodovodů a kanalizace, kompletní rozvody v rodinných domech, čištění kanalizace...když instalatér, tak profesionál...naši instalatéři jsou tu pro Vás.

Psí salon Margo Klatovy
Stříhání a trimování psů všech plemen i velikostí.

Taxislužba nonstop
Taxislužba nonstop , půčovna karavanů , nákladních vleků za osob. auta , pneuservis .

Finanční poradenství - půjčky, úvěry
Optimální řešení zajištění půjčky či úvěru pro zaměstnané, důchodce a podnikatele i s nulovým daňovým přiznáním, včetně poskytnutí pojištění schopnosti splácet. Máme připraveny půjčky na oddlužení, půjčky na řešení exekucí

Masáže, kosmetika – studio krásy - kosmetické salony Praha 1 - universal contour wrap
Masážní salon studio u Františkánské záhrady - Praha 1, příznivé ceny od Eleny Jaděvič - profesionální péče o tělo. Poskytuji služby: klasická švedská masáž, Vacupress-hubnutí odbourávání tuku a celulitidy, relaxační masáže, tělové zábaly na hubnutí,

Advokátní kancelář v Praze, Advokát JUDr.Salačová - obchodní, občanské, vlastnické a rodinné právo
Samostatný advokát JUDr.Michaela Salačová Vám zajistí komplexní služby ve všech oblastech práva. Advokátní kancelář je specialista na občanské právo, obchodní právo, rodinné právo - kupní smlouvy, vypořádání po rozvodu, založení společnosti aj.

Broker Pool a.s. - hypotéky-jednoduše.cz do týdne
Makléřská spol. Broker Pool a.s.garantuje nejlepší podmínky sjednání hypotéky od jednotlivých bank. Pro více jak 99% klientů vyřídíme hypotéky do jednoho týdne. Kromě hypotéky sjednáváme i doplňkové služby a poradenství v oblasti hypoték a úvěrů.

Nebankovní půjčky bez nahlížení do registrů
Nebankovní půjčky pro zaměstnance - možné i bez vědomí manžela, manželky. Dále půjčky bez registru pro podnikatele i s nulovým daňovým přiznáním a nebankovní půjčky bez nahlížení do registru pro začínající podnikatele.

100% kupní ceny na odkup bytu - nebankovní zdroje!
Chcete koupit od města, obce či družstva byt do OV a do banky nemůžete? Vyřídíme vám 100% kupní ceny z nebankovních zdrojů! Tzn., že vy sami nemusíte mít na koupi bytu ani korunu! Nenahlížíme do bankovního registru!

Nebankovní hypotéky, půjčky, úvěry
Tento WEB vás provede nabídkou produktů (nebankovní hypotéky, půjčky, úvěry), které poskytujeme. Jsou zde uvedeny veškeré informace, jenž potřebujete znát při rozhodování, volbě a objednání produktů, vyhovujících vašim potřebám.

Aktuální počasí
Aktuální a přehledná předpověd počaší pro celou Českou republiku. Server poskytuje i informace o oblačnosti a teploty v jednotlivých regionech.

Bělení zubů laserem - Jak mít bílé zuby bez poškození
Jak mít bílé zuby bez poškození skloviny. Laserové bělení zubů má na zuby minimální vliv. Jedinečné laserové bělení zubů centra zubní estetiky Smille Teeth Whitening spa Praha 5 Smíchov.

SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače ( SEO )
SEO - profesionalni analyza a optimalizace webových stránek pro vyhledávače, optimalizace internetových obchodů e-shopů, webu a www stránek, nejlevnější profesionální ruční registrace stránek do katalogů

Hotel Vaclav
Veškeré naše služby jsou na velmi vysoké úrovni. Azyl u nás najdou milenci, páry, kamarádi.. Zkrátka všechny dvojice, které nemají to správné místo pro společné chvilky

Recyklace a výroba plastů
Provádíme sběr, výkup a zpracování plastových odpadů od firem a domácností. Naší činností je recyklace plastů, výroba a prodej plastových materiálů a výrobků: zatravňovací dlažba, tvárnice, kompostéry, regranulát, aglomerát, drtě.

Ing. Jitka Machová - vedení účetnictví
Vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování mezd pro malé a střední firmy. Nabízíme individuální přístup, profesionální jednání a jistotu ve formě pojištění profesní odpovědnosti. Přenechte nám své starosti s účetnictvím!

Solárium Radical
Solární studia Radical poskytují kompletní služby v oblasti opalování v soláriích v Praze, Brně a Břeclavi. Nabídku doplňuje solární kosmetika Radical Tan a hubnutí řízené počítačem.

Půjčky bez potvrzení o příjmu
Tento typ půjček bez potvrzení o příjmu je určen pro lidi v těžké finanční tísni (nepracující) a také pro maminky na mateřské dovolené , které nemohou doložit příjem což chce většina bank.

BEPO - služby BOZP a PO, software BOZP
Bezpečnost práce (BOZP) a požární ochrana (PO) - komplexní služby včetně provádění školení a auditů systému řízení BOZP. Výkon koordinátora BOZP na staveništi dle zákona č. 309/2006 Sb. Nabídka software BOZP (Modul RKÚ - rizika, kontroly, úrazy).

elektroinstalace
elektroinstalace,montáže,oprava,revize,průmyslové objekty,rodinné domy,hromosvody,satelity.

Hodinový hotel 5P na Praze 5
Nový Hodinový hotel 5P na Praze 5 Vám nabízí pokoje k pronájmu na 1 hodinu či na celou noc.

Whirlpool & Sauna NON STOP
Najdete nás jen pár kroků od náměstí Kinských, v ulici V Lesíčku 8 na Praze 5- Smíchově.

Apartmá Maldeba – azyl pro milence
Milenecký azyl v Praze 5 (metro Anděl 5 minut tram., skvělá dostupnost do centra města.). Ubytování na pár hodin, celou noc nebo i několik dnů. Každá 10tá návštěva ZDARMA. Možnost nezávazné prohlídky.Spokojenost zákazníka je na prvním místě.

DS Real - půjčky, úvěry, reality - Ostrava
Realitní kancelář, byty, domy, nemovitosti, poskytujeme rychlé půjčky, úvěry, zástavy, řešíme krizové situace (zadlužené byty, probíhající exekuce, vyplácení spoluvlastníků), finanční poradenství, zhodnocování prostředků investorů atd. Ostrava

Taxi - H.A.D. - Praha
Jsme taxislužba, která se zabývá náborem řidičů.Zajišťujeme veškerý servis týkající se smluvní přepravy osob a taxislužby.

Profesionalni preklady
Profesionalni preklady ruštiny a z ruštiny.Kvalita zarucena. Preklady delaji pouze rodili mluvci v danem jazyce. Prekladame vsechny druhy textu.

Gelové nehty a modeláž nehtů
Jsme moderní nehtové studio, které Vám nabízí krásné nehty v příjemném prostředí. Naším cílem je Vaše spokojenost. Těšíme se na Vaši návšěvu.

Nebankovní půjčky až do výše 30 000 000 Kč
Jsme specialisté na nebankovní půjčky a úvěry jištěné nemovitostí, a nebankovní americké hypotéky. Žádat můžete až o 30.000.000 Kč (max 70% hodnoty nemovitosti). Splatnost až 20 let! Dokážeme vyřešit: záměry, které se bankám do tabulek nevejdou apod.

Dřevěné palubky a plotovky - podlahové prkna Praha
Prodej levného stavebního řeziva pro vaše obklady a podlahy. Podlahové palubky a obkladové plotovky. Dřevěné obklady stěn a podlah. Desky a plotovky pro stavbu dřevěného plotu. Prodejní hala na Praze 5.

Milenecký Azyl 4P Nusle
Hotel 4P Vám nabízí pronájmy pokojů k příjemnému prožití krátkých i delších chvil.

Nebankovní půjčky zajištěné nemovitostí
Jsme specialisté na nebankovní půjčky a úvěry jištěné nemovitostí, a nebankovní americké hypotéky. Díky individuálnímu přístupu dokážeme najít řešení i pro klienty, kteří z různých důvodů nedosáhnou na úvěr v bance.

Thai massage Prague - Masáže Praha Thaisun
Tradiční thajské masáže v centru Prahy - Thai massages Prague. Jedinečná thajská masáž Vás zbaví bolesti zad a svalstva a následků stresu. Regenerace a rehabilitace Vašeho organismu.

Autodoprava Táborský - Likvidace sutí a odpadů
Autodoprava Táborský - Likvidace sutí a odpadů. Firma vznikla v r. 1990, kdy byla založena jako nákladní doprava. Postupný růst požadavků ji přivedl k rozšíření o nákup a prodej materiálu, nakládání s odpady, zemní práce a stavební práce.

ÚPK Trio
Hlavní náplní naší firmy je vedení účetnictví (podvojné účetnictví), daňové poradenství, daňová evidence (jednoduché účetnictví) zpracování mezd a vyhotovení daňových přiznání.

Půjčka na směnku
Na našich stránkách si můžete podat poptávku na půjčku nebo můžete zadat nabídku půjček. Je to druh půjčky, který se hodí v případě, že potřebujte půjčku ihned a hotově.

Kosmetika Avon
Registrace Al/Ag ,on-line katalog, prodej kosmetiky Avon

Půjčky bez potvrzení o příjmu
Naše stránky podávají informace o půjčkách kde nepotřebujete potvrzení o trvalém příjmu. Najdete tady klady a zápory takto nabízených půjček. Na stránkách také najdete informace z finančního světa a dozvíte se o některých jiných druzích půjček.

Kamerové systémy torex, bezpečnostní kamery
Torex security, s.r.o. nabízí služby v oblasti bezpečnostních a komunikačních technologií a dodávek jejich montáží. Naše společnost vznikla v roce 1994 a v nynější době patříme mezi významné a osvědčené dodavatele kamerových systémů.

Pochůzkový systém pro ostrahu objektů
Patrol systém - pochůzkový systém provozovaný společností Torex security, spol. s.r.o. je unikátním systémem pro dohled Vašich pracovníků ostrahy objektu. Patrol systém je výjimečný v tom, že se v reálném čase zaznamenává stav pochůzky.

Torex security - bezpečnostní agentura, PCO
Torex security - bezpečnostní agentura, pult centrální ochrany - PCO. Bezpečnostní agentura TOREX SECURITY, spol s.r.o. nabízí služby v oblasti komerční bezpečnosti a dodávek montáží bezpečnostních informačních systémů.

Taxi na letiště Praha - Levné Taxi mimo město
Taxi na letiště Praha - Taxi Praha. Levné Taxi v Praze. Cestujte levně mimo město. Specializujeme se na transfery na Letiště Praha - Ruzyně. Taxi mimoměsto nabízí pohodlnou, spolehlivou a levnou přepravu mimo území hl. města Prahy. Cena 19,90 Kč/km.

realitní kancelář FLASH Group, s.r.o.
Jsme realitní kancelář s dlouhodobým působením na trhu s realitami. Nabízíme ąiroký výběr sluľeb v oblasti realitní činnosti. Zprostředkujeme prodej i nákup nemovitosti. Stavíme rodinné domy na klíč, vykupujeme a rekonstruujeme byty i domy.

Hotel Morava Znojmo - ubytování ve Znojmě
Hotel Morava - Znojmo je tříhvězdičkový hotel poskytující ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Hotel se nachází v historickém centrum města Znojma.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Hry online   Matematika pro 5. třídu   1000 onlineher zdarma   Free online games   Electronické pohlednice   Online hry   1000 online games