Kultura
Přidat stránku   Opravit stránku
Amatérské sdružení hudebníků, dechový orchestr mladých Jistebník
Amatérské sdružení hudebníků - dechový orchestr mladých Jistebník. Repertoár sahající od klasické dechové hudby, jako jsou pochody, valčíky a polky, přes úpravy klasických děl až po úpravy muzikálů, filmové a populární hudby

Mojeměsto CZ
Kulturní akce, města, obce, místa, telefonní seznam, firmy, školy, volná pracovní místa a mnoho dalšího.

Folklórní soubor Haná Velká Bystřice
Haná Velká Bystřice zastřešuje folklórní soubory Haná, Mladá Haná, Kanafaska, Krušpánek a Čekanka. Soubory zpracovávají a presentují lidové tance, písně a zvyky z regionů Haná a Lipenské Záhoří. Národopisný Soubor Haná pracuje od r.1976.

Welký Grázlice
Naleznete zde spoustu informací, lze též hlasovat do originálních anket, můžete se i podívat, kolik je hodin. Lákadlem je hlavně naše poradna, do které se nám lidé běžně svěřují se svými problémy. Vaše postřehy můžete zaznamenávat do ShoutBoardu.

Obrazky-a-obrazy.cz - ručně malované obrazy - olej na plátně
E-shop zaměřený na prodej obrazů - olej na plátně (olejomaleb). Obrázky a obrazy do bytu či Vaší kanceláře. Stylový doplněk Vašeho bytu, restaurace, kanceláře. Bytové doplňky, dekorace vhodné i jako dárek.

Denní tisk - Přehled nejčtenějších novin v ČR
Přehled denního tisku v ČR. Nejčteněnší noviny v ČR.

Taneční
Taneční škola SVEY působí od roku 2001. Jsme zaměřeni především na klasické společenské standartní a latinsko-americké tance a na moderní taneční styly.

Ráj umělců - amatérské umění
Básně, básničky a verše, zkrátka poezie, také úvahy, povídky, citáty a v neposlední řadě fotografie rozličných žánrů. To vše od našich amatérských, ale i zkušenějších autorů. I vy mezi ně můžete patřit!

3-1 Soundtracky – sbírka soundtracků na videu
Nejslavnější songy z nejslavnějších filmů, přesně to najdete na blogu Soundtracky.org. Nemusíte si pouštět celý film znovu, abyste zavzpomínali na staré časy…

Akordy a texty, mp3, ke každé skladbě videoklip
Najdete zde texty a akordy českých i zahraničních kapel. Ke každé skladbě jsou i videoklipy a odkaz na mp3. Velice příjemné prostředí.

Arthur Schopenhauer a další filosové
Přehled o významných filosofech a filosofických směrech novodobých dějin, především o Arthuru Schopenhauerovi a Immanuelu Kantovi.

Fireshow
Pražská fireshow skupina firelovers vystupující na různých akcích.

Kraslice
Výstavy kraslic, kurzy kde se dozvíte o technikách jako např. découpage a jak se kraslice malují. Na stránkách můžete shlédnou unikátní výtvory kraslic, perníčků, dortů, découpage, tvorbu na dušičky ale i mnoho dalších pozoruhodných výtvorů.

Doporučujeme.net
Download free mp3 mp3 zdarma, Stahovanie mp3 uplne zdarma a bez registrace

Tn.cz
Fanouškovský web o Tv Nova a Nova sport. Koukněte na zpravodajství webu tn.cz, Babicovy dobroty a jeho recepty nebo novinky ze seriálu Tudorovci. Vyberte si pořad z našeho archivu. Nejnovější zprávy z webu tn.cz jen u nás.

Hudba cizí i česká odvaž se a poslouchej.org
Hudební web, najdete zde nejen informace o hudebních skupinách ale i odkazy na stáhnutí jejich cd ... Tak se odvažte a tisíce a tisíce hodin poslouchejte.org

Knihovnička.NET
databáze knih a spisovatelů, vlastní online knihotéka, recenze, články, doporučená četba, komentování a hodnocení knih

Impérium elektronických knih
Impérium plné elektronických knih, informací o autorech a aktuálním dění na poli elektronických dokumentů. Široká komunita příznivců elektronických knih. Přehledně uspořádané informace, vše na jednom místě.

Librivox – my namlouváme, vy posloucháte
Librivox je projekt posluchačů mluveného slova, namlouvání zvukových knih pro nevidomé. Projekt je dobrovolný, neziskový a snaží se čerpat z veřejných zdrojů. Možnost poslechu přímo z webového rozhraní nebo stažení do počítače.

Obraz.Prodejce.Cz – Češi žijí uměním
Internetový obchod a galerie obrazů v jednom. Určená milovníkům Českého výtvarného umění . Naleznete zde obrazy Mistrů Ondřej Kočár, Vladimír Kočár, Vladimír Kormout. Obrazy portrét, krajinomalba, abstrakce, města, olej, plátno

Black Light Theatre World Web
First black light theatre website, providing a focal point for blacklight theatres all around the world.

TAT Bar - chci se bavit
Barmanky divoké kočky tancují na stolech a baru, drinky tečou proudem, kdo ještě nezažil ten si musí dát BODYSHOT, DJ pouští ty největší pecky a Vy se královsky bavíte celou noc... Tohle není film nebo jen něčí fantazie. To je nový TAT Bar!

Kouzelník pro děti - kouzelnické vystoupení
Kouzelník Ondřej Sládek - mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je úřadující mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.

Česká unie karikaturistů - karikatura
Česká unie karikaturistů sdružuje autory kresleného humoru (cartoons) a karikaturisty České republiky

Daenemark-řezbář
Mým údělem je řezbařina a pořádání řezbářských symposií.

Hellshare filmy ke stažení by Fantastiq
Hellshare filmy ke stažení, Hellshare filmy ke stažení zdarma, Nejlepší filmy z hellshare ke stažení

Filmová Místa.cz
Zajímá vás, kde se proháněl falešný vrchní ve filmu Vrchní prchni, kde se nachází chata Apalucha nebo kde lezl malý Vašek s tátou na Dračí zub? Filmová místa.cz vám to prozradí a navíc se podíváte, jak vypadají filmové lokality dnes.

Vše o fenoménu Stargate.
Vše o fenoménu Stargate. Prostě web o hvězdné bráně jak má být.

HIMYM
HIMYM - Your Ultimate source for HIMYM - How I Met Your Mother

Moviecase
Filmová společnost zabývající se amatérskou filmovou tvorbou.

Radka Stupková - oficiální stránky
Oficiální stránky herečky, dabérky a autorky Radky Stupkové: životopis, foto, divadlo, televize, film, dabing, média, reklama, Dorotka, Divadelní společnost STARBAG...

Divadlo pro děti v Brně
Divadlo pro děti Brno. Veselé pohádky s písničkami. Maňáskové divadlo v kombinaci s živým hercem. Vystupujeme v mateřských školkách, školách, dětských kavarnách, firemních akcích. Pasování dětí na školáky.

Klaviatura.cz - portál o klavírní hudbě
Novinky o klavírní hudbě pravidelně přináší nový internetový portál Klaviatura.cz. Nejbližší klavírní koncerty, rozhovory, recenze, reportáže, profily klavíristů, postřehy.

Karlovy Vary 1945
- Karlovy Vary a politické dění 1938 - 1950 - Karlovy Vary a známý poválečný fotograf FOFIFO

1

Hry online   Matematika pro 5. třídu   1000 onlineher zdarma   Free online games   Electronické pohlednice   Online hry   1000 online games